Tvättställ Intra Rostfri ED2-0
3 175 kr
2 458 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Intra Rostfri ED2-0 är ett praktiskt tvättställ för väggmontering med stödkonsol. Tvättstället levereras med stödkonsol och en bottenventil med sil.
Varumärke
IntraBeskrivning
Tvättställ Intra Rostfri ED2-0 är ett praktiskt tvättställ för väggmontering med stödkonsol. Tvättstället levereras med stödkonsol och en bottenventil med sil.
Installation
Montera ventilen och stödkonsolen på tvättstället. Fäst tvättstället mot väggen genom fästhålen på tvättstället och stödkonsolen.
Montera ventilen och stödkonsolen på tvättstället. Fäst tvättstället mot väggen genom fästhålen på tvättstället och stödkonsolen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ED2-0 |
| Bredd | 331 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 106 mm |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Endura |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7613279 |
| EAN-nr | 7055570015117 |
