Tvättställ Intra RS72STD
5 229 kr
4 126 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Intra RS72STD är ett tvättställ i rostfritt stål med bräddavlopp och hål för armatur. Den levereras utan bottenventil och utan konsoler. Rostfritt stål är ett elegant och hygieniskt alternativ för tvättställ.
Varumärke
IntraBeskrivning
Tvättställ Intra RS72STD är ett tvättställ i rostfritt stål med bräddavlopp och hål för armatur. Den levereras utan bottenventil och utan konsoler. Rostfritt stål är ett elegant och hygieniskt alternativ för tvättställ.
Installation
Tvättstället är förberett för att fästas på standard defakonsoler. Konsolerna fästs med t-skruvar mot tvättställets underkant och skruvas därefter fast mot vägg med fyra fästskruvar.
Tvättstället är förberett för att fästas på standard defakonsoler. Konsolerna fästs med t-skruvar mot tvättställets underkant och skruvas därefter fast mot vägg med fyra fästskruvar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | RS72STD |
| Bredd | 560 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 160 mm |
| Färg | Rostfri |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 420 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7631203 |
| EAN-nr | 7055570001011 |
