Tvättställ Kaldewei Cono för Inbyggnad
fr.10 995 kr
fr.8 796 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cono för Inbyggnad
8 796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Kaldewei Cono för infällnad. Elegans och kubism är utmärkande för detta tvättställ. Bottenventilen i snygg fyrkantig design i samma material och färg som övriga tvättstället. Emaljerad stål är enklare att hålla rent och mer hållbart än det konventionella materialet porslin. Utrustad med ljudabsorberingsmattor dolt undertill för ett behagligt ljud. Finns att köpa i matchande badkar.
Varumärke
KaldeweiBeskrivning
Tvättställ Kaldewei Cono för infällnad. Elegans och kubism är utmärkande för detta tvättställ. Bottenventilen i snygg fyrkantig design i samma material och färg som övriga tvättstället. Emaljerad stål är enklare att hålla rent och mer hållbart än det konventionella materialet porslin. Utrustad med ljudabsorberingsmattor dolt undertill för ett behagligt ljud. Finns att köpa i matchande badkar.
Levereras utan blandarhål. Tvättstället är inte utrustad med överfyllndskydd och därför är bottenventilen av en "free flow" variant dvs ej stängbar. Tillverkaren Kaldewei lämnar 30 års emaljgaranti på produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Kaldewei |
| Bredd | 600, 900, 1200 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 500 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Cono |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Emaljerad Stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 112 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |

