Tvättställ Kaldewei Silenio för Inbyggnad
fr.8 795 kr
fr.7 036 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Silenio för Inbyggnad
7 036 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Kaldewei Silenio toppmonterad för inbyggnad kan monteras ovanpå bänkskiva. Tillverkat av det det slitstarka materialet emaljerad stål som är enklare att rengöra och mer hållbart än porslin. Utöver de tekniska fördelarna kan emaljerad stål formas tvärare än porslin med bibehållen styrka - Silenio handfatet har snygga tvära ytterhörn.
Varumärke
KaldeweiBeskrivning
Tvättställ Kaldewei Silenio toppmonterad för inbyggnad kan monteras ovanpå bänkskiva. Tillverkat av det det slitstarka materialet emaljerad stål som är enklare att rengöra och mer hållbart än porslin. Utöver de tekniska fördelarna kan emaljerad stål formas tvärare än porslin med bibehållen styrka - Silenio handfatet har snygga tvära ytterhörn.
Tvättstället levereras i standardutförande med ett centralt placerat blandarhål. Tvättstället är fabriksmonterat med ljudabsorberingsplattor som ger ett behagligt mjukt ljud. Tillverkat i Tyskland med 30 års emaljgaranti.
Egenskaper
| Varumärke | Kaldewei |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Silenio |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Emaljerad Stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 123 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
