



Tvättställ LavaboAxa Corner 425 mm
Rek. pris 4 999 kr
!
2 879 kr3 135 kr
Sänkt pris!
Spara 256 kr
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Axa Corner 425 mm
2 879 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställ Lavabo Axa Corner med en bredd på 425 mm är för placering på bänkskiva eller väggmontage. Designen är enkel och stilren.
Komplettera med en tvättställsblandare och bottenventil.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 20611 |
| Bredd | 425 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 425 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Axa |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Installation | Tillval |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 5711402201180 |
