Tvättställ Lavabo GinoMatt Svart
3 969 kr
3 175 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Bottenventil handfatBottenventil Lavabo Universal Pop-up Krom
341 kr
Gino
Matt Svart
3 175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Lavabo Gino är ett tvättställ i stilren design. Tvättstället är avsett för montering med underlimning och levereras med överfyllnadsskydd.
Komplettera gärna med tvättställsblandare och bottenventil.
Komplettera gärna med tvättställsblandare och bottenventil.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Tvättställ Lavabo Gino är ett tvättställ i stilren design. Tvättstället är avsett för montering med underlimning och levereras med överfyllnadsskydd.
Komplettera gärna med tvättställsblandare och bottenventil.
Komplettera gärna med tvättställsblandare och bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 21015MS |
| Bredd | 345 mm |
| Utförande | Underlimning |
| Djup | 525 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | Gino |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 185 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vikt | 7,5 kg |
| Ytbehandling | Nej |
| Yta | Matt |
| EAN-nr | 5711402300050 |
