Tvättställ Lavabo High PVDShadow
8 719 kr
6 099 krSpara 30 %Kampanj71 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Shadow
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

High PVD
Shadow
6 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Lavabo High i rostfritt stål med PVD ytbehandling har en modern och industriell design. Tvättstället kommer i en fyrkantig design med rundade hörn, utan överfyllnadsskydd. PVD står för Physical Vapor Deposition och är en tryckpåförd ytbehandling som ger en hållbar yta.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Tvättställ Lavabo High i rostfritt stål med PVD ytbehandling har en modern och industriell design. Tvättstället kommer i en fyrkantig design med rundade hörn, utan överfyllnadsskydd. PVD står för Physical Vapor Deposition och är en tryckpåförd ytbehandling som ger en hållbar yta.
De inre runda hörnen följer tvättställets ytterkant vilket ger en harmonisk design och även de inre runda hörnen är lätta att rengöra. Tvättstället kommer med kuvertets botten som annars är vanligt i diskhoar vilket gör att vattnet lätt rinner ner i avloppet.
Bottenventil med sippfunktion ingår.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Bottenventil med sippfunktion ingår.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 10275 |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 320 mm |
| Färg | Shadow |
| Serie | High |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Ja, PVD |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 5711402102753 |




