Tvättställ LH Capri500x400 mm, Matt Svart
Rek. pris 5 950 kr
4 771 kr
4 463 krSänkt pris!Spara 308 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
500 mm
Färg:
Matt Svart

Capri
500x400 mm, Matt Svart
4 463 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Capri från varumärket LH från Sanova, ett tvättställ i diskret design. Capri är ett underlimmat tvättställ som finns i olika varianter. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Varumärke
LHBeskrivning
Tvättställ Capri från varumärket LH från Sanova, ett tvättställ i diskret design. Capri är ett underlimmat tvättställ som finns i olika varianter. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Ingår: bottenventil i samma färg.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | AL27140408K |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Underlimmad |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | Capri |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 155 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vikt | 8 kg |
| Djup | 450 mm |
| Yta | Matt |
| EAN-nr | 7350113452344 |



