


Tvättställ LHElbaVit
Rek. pris 6 120 kr
!
4 590 kr5 496 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Elba
Vit4 590 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställ Elba från varumärket LH från Sanova är ett tvättställ i genomtänkt design. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Ingår: bottenventil i samma färg.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
|---|---|
| Art.Nr. | AL22400101K |
| Bredd | 650 mm |
| Utförande | Bänkmonterad |
| Djup | 120 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Elba |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vikt | 20 kg |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7350113452184 |



