Tvättställ LH Salina Bänk/Vägg
fr.2 895 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Salina Bänk/Vägg
2 895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Salina i modern design från varumärket LH från Sanova. Tvättstället kommer i flera utförande, Salina är avsedd för placering på bänk eller upphängt på vägg. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Varumärke
LHBeskrivning
Tvättställ Salina i modern design från varumärket LH från Sanova. Tvättstället kommer i flera utförande, Salina är avsedd för placering på bänk eller upphängt på vägg. Tvättstället tillverkas i Italien och materialet är porslin.
Ingår: bottenventil i samma färg.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Komplettera gärna med en blandare från samma varumärke LH som finns i olika färgval.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Bredd | 300, 400, 600 mm |
| Utförande | Vägg-/bänkmonterad |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Matt Svart, Matt Vit, Vit |
| Serie | Salina |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vikt | 6, 7, 8 kg |
| Yta | Blank, Matt |
