Tvättställ Noro Attract
fr.1 995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Attract
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Noro Attract är ett elegant tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Detta handfat passar att monteras med ett tvättställsskåp. Komplettera ditt tvättställ med bottenventil och vattenlås.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Noro Attract är ett elegant tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Detta handfat passar att monteras med ett tvättställsskåp. Komplettera ditt tvättställ med bottenventil och vattenlås.
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar. Metall kan orsaka linjer på handfatet/toaletten. Dessa linjer kan avlägsnas med keramiskt suddgummi, som finns att köpa hos vvs-handlare. Utsätt inte tvättstället/toaletten för vatten med en högre temperatur än 60°C eller snabba temperaturväxlingar.
Recensioner
Anders GVerifierad köpare
för 5 år sedanhelt ok produkt
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Bredd | 600, 800, 1000 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Attract |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 165 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Väggmonterad | Nej |


