Tvättställ Noro Relounge
Rek. pris 2 960 kr
fr.2 256 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Relounge
2 256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Tvättställ Noro Relounge är ett tvättställ med överfyllnadsskydd, tillverkat i porslin. Diskret låg profil i stilrent utförande. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättstället har förberett blandarhål.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Noro Relounge är ett tvättställ med överfyllnadsskydd, tillverkat i porslin. Diskret låg profil i stilrent utförande. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättstället har förberett blandarhål.
Ytbehandling: Glaserad
Komplettera tvättstället med blandare, bottenventil och vattenlås.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Komplettera tvättstället med blandare, bottenventil och vattenlås.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Recensioner
Per Verifierad köpare
för 5 månader sedanFin form på handfat och levererad bandad på halvpall.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Bredd | 610, 820, 1025 mm |
| Utförande | Monteras på möbeln |
| Färg | Vit |
| Serie | Relounge |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 50 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Djup | 420 mm |
| Väggmonterad | Nej |

