Tvättställ Scandtap Rare S SteelCoal
11 795 kr
9 435 krSpara 20 %Kampanj70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Coal

Rare S Steel
Coal
9 435 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Scandtap Rare S Steel är ett fristående tvättställ, handgjort i massivt rostfritt stål. Tvättstället saknar breddavlopp. Komplettera ditt tvättställ med en blandare och bottenventil i samma finish som tvättstället.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Tvättställ Scandtap Rare S Steel är ett fristående tvättställ, handgjort i massivt rostfritt stål. Tvättstället saknar breddavlopp. Komplettera ditt tvättställ med en blandare och bottenventil i samma finish som tvättstället.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 40016 |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 350 mm |
| Färg | Coal |
| Serie | Rare |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 90 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 40016 |
| Väggmonterad | Nej |
| Yta | Matt |
| RSK-nr | 7539553 |
| EAN-nr | 7350086952162 |



