Fristående Tvättställ Miller Badrum 133W
3 690 kr
2 950 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

133W
2 950 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ i vitt porslin från Miller Badrum utan överfyllnadshål och blandarhål. Köp till en tvättställsblandare som monteras direkt på bänkskivan. Obs! Tänk på att välja bänkskiva med blandarhål till detta tvättställ.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Tvättställ i vitt porslin från Miller Badrum utan överfyllnadshål och blandarhål. Köp till en tvättställsblandare som monteras direkt på bänkskivan. Obs! Tänk på att välja bänkskiva med blandarhål till detta tvättställ.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 133W |
| Bredd | 395 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 395 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | London/New York |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 7391186946118 |


