Tvättställ 4AQUA CristalVit, 520 mm, med blandarfäste
Rek. pris 3 990 kr
2 697 kr
2 647 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
450 mm
Färg:
Vit
Hål för Blandare:
Ja

Cristal
Vit, 520 mm, med blandarfäste
2 647 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
4AQUABeskrivning
Ovanpåliggande tvättställ från 4AQUA.
Cristal 52 i porslin med blandarfäste.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | PL5052V |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 520 mm |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vikt | 12,1 kg |
| EAN-nr | 7340196406693 |


