Tvättställ Burlington Edwardian med Handfatsställ 560 mmVit/Krom, Ett blandarhål
9 690 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Krom
Hål för Blandare:
Ett hål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian med Handfatsställ 560 mm
Vit/Krom, Ett blandarhål
9 690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Burlington handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Stället i krom lyfter det i övrigt klassiskt stilrena handfatet till en ny nivå. Stången på stället kan med fördel även användas som handduksstång, både praktiskt och dekorativt.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfat Edwardian 56 cm med handfatsställ. Stället i krom lyfter det i övrigt klassiskt stilrena handfatet till en ny nivå. Stången på stället kan med fördel även användas som handduksstång, både praktiskt och dekorativt.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B4+T22A_CHR_1TH |
| Bredd | 560 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 470 mm |
| Färg | Vit/Krom |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin/Mässing |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 900 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ett hål |
| Väggmonterad | Nej |
