Tvättställ Burlington Edwardian med Piedestal 610 mm
fr.4 640 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian med Piedestal 610 mm
4 640 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Burlington handfat Edwardian med piedestal är ett mindre tvättställ som passar det lite mindre badrummet. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfat Edwardian med piedestal är ett mindre tvättställ som passar det lite mindre badrummet. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Bredd | 610 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 510 mm |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 900 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ett hål, Två hål |
| Väggmonterad | Nej |
