Tvättställ Burlington Medici Classic B15 65 cmTvå blandarhål
8 695 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Hål för Blandare:
2-hål

Medici Classic B15 65 cm
Två blandarhål
8 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Tvättställ Burlington Medici Classic B15 65 cm i vit färg är tillverkad i porslin och är ett vägghängt handfat. Utrustad med bräddavlopp och blandarhål. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer. Den unika Medici-nyansen tillför en omedelbar känsla av lyx och stil, vilket gör det till en central del i din badrumsinredning.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Tvättställ Burlington Medici Classic B15 65 cm i vit färg är tillverkad i porslin och är ett vägghängt handfat. Utrustad med bräddavlopp och blandarhål. Den klassiska designen gör att den passar utmärkt både i klassiska och moderna badrumsmiljöer. Den unika Medici-nyansen tillför en omedelbar känsla av lyx och stil, vilket gör det till en central del i din badrumsinredning.
Välj mellan ett eller flera hål för tvättställsblandare. Komplettera med en tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås.
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
OBS! Pelaren på bilden medföljer ej
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B15_2TH |
| Bredd | 654 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 581 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Medici |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 297 mm |
| Form | Rektangulär |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | 2-hål |
| Vikt | 19 kg |
| Yta | Blank |
| Garanti | 5 år |

