
Tvättställ HafaCircle Rostfritt Stål
fr.4 849 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Hafa Circle Rostfritt Stål är ett tunt fristående handfat av rostfritt stål med borstad PVD-finish. Det levereras utan bräddavlopp, men bottenventil medföljer. Kombineras med hög blandare som monteras på bänksskivan. Komplettera med Smart vattenlås 1265605 eller PUM vattenlås 1265600.
Varumärke
Beskrivning
Tvättställ Hafa Circle Rostfritt Stål är ett tunt fristående handfat av rostfritt stål med borstad PVD-finish. Det levereras utan bräddavlopp, men bottenventil medföljer. Kombineras med hög blandare som monteras på bänksskivan. Komplettera med Smart vattenlås 1265605 eller PUM vattenlås 1265600.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1273530H |
| Bredd | 376 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 376 mm |
| Färg | Mässing, Svartkrom |
| Serie | Circle |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Diameter | 376 mm |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vikt | 3,5 kg |

