Tvättställ Axor Massaud 570
Rek. pris 16 221 kr
12 477 kr
12 166 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Massaud 570
12 166 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Axor Massaud är ett påbyggnadsfat i mineralgjutning med Gelocoat. Tvättstället kan endast kombineras med tvättställsblandare utan lyftventil.
Varumärke
AxorBeskrivning
Tvättställ Axor Massaud är ett påbyggnadsfat i mineralgjutning med Gelocoat. Tvättstället kan endast kombineras med tvättställsblandare utan lyftventil.
Tvättställ Axor Massaud är ett påbyggnadsfat i mineralgjutning med Gelocoat. Tvättstället kan endast kombineras med tvättställsblandare utan lyftventil.
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning.
Garanti
5 års produktgaranti.
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning.
Garanti
5 års produktgaranti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 42305000 |
| Bredd | 570 mm |
| Utförande | Fristående |
| Djup | 450 mm |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Mineralgjutning med Gelocoat |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 144 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 4011097535319 |




