Benställning Duravit DuraSquare Golvstående till TvättställMatt Svart, BxDxH: 516x333x740-790 mm
Rek. pris 11 781 kr
8 299 kr
7 752 krSänkt pris!Spara 547 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
516 mm
Färg:
Matt Svart

DuraSquare Golvstående till Tvättställ
Matt Svart, BxDxH: 516x333x740-790 mm
7 752 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare och lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare och lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Benställningen är mycket flexibel, justerbara i höjdled och har som tillval en handdukshängare till höger eller vänster. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme, finns att välja som tillval.
OBS! Benställning levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
OBS! Benställning levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0031094600 |
| Bredd | 516 mm |
| Utförande | Golvstående |
| Djup | 333 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | DuraSquare |
| Material | Metall |
| Höjd | 790 mm |
| Typ | Benställning |
| Vikt | 6 kg |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424467078 |






