Benställning Duravit DuraSquare Golvstående till TvättställKrom, BxDxH: 865x451x740-790 mm
14 581 kr
11 665 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
865 mm
Färg:
Krom

DuraSquare Golvstående till Tvättställ
Krom, BxDxH: 865x451x740-790 mm
11 665 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare och lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare och lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Benställningen är mycket flexibel, justerbara i höjdled och har som tillval en handdukshängare till höger eller vänster. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme, finns att välja som tillval.
OBS! Benställning levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
OBS! Benställning levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0031111000 |
| Bredd | 865 mm |
| Utförande | Golvstående |
| Djup | 451 mm |
| Färg | Krom |
| Serie | DuraSquare |
| Material | Metall |
| Höjd | 790 mm |
| Typ | Benställning |
| Vikt | 6,5 kg |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424506401 |



