Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd till TvättställKrom, BxDxH: 865x451x400 mm
10 844 kr
8 675 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
865 mm
Färg:
Krom

DuraSquare Vägghängd till Tvättställ
Krom, BxDxH: 865x451x400 mm
8 675 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Benställning Duravit DuraSquare Vägghängd passar till Tvättställ Duravit DuraSquare lättar upp utseendet på ett avslappnat sätt. Komplettera med tvättställ och glashylla.
Benställningen är mycket flexibel, justerbar i höjdled och har som tillval en handdukshängare till höger eller vänster. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme, finns att välja som tillval.
OBS! Benställningen levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
OBS! Benställningen levereras utan tvättställ, glashylla, blandare och bottenventil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0031121000 |
| Bredd | 865 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 451 mm |
| Färg | Krom |
| Serie | DuraSquare |
| Material | Metall |
| Höjd | 400 mm |
| Typ | Benställning |
| Vikt | 5,5 kg |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424506388 |


