Glashylla Duravit DuraSquare till Benställning
fr.875 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DuraSquare till Benställning
875 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glashylla Duravit DuraSquare är en praktisk hylla i säkerhetsglas som passar till Duravit DuraSquare Benställning. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Glashylla Duravit DuraSquare är en praktisk hylla i säkerhetsglas som passar till Duravit DuraSquare Benställning. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme.
OBS! Detta är endast en glashylla. Benställning, tvättställ, blandare och bottenventil köps seperat.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 420, 570, 770, 970 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Serie | DuraSquare |
| Material | Glas |
| Typ | Glashylla |
| Vikt | 2,3, 4,5, 5,8, 7,6 kg |
| Djup | 264, 380 mm |
| Garanti | 5 år |
