Glashylla Duravit DuraSquare till BenställningVit, BxD: 970x380 mm
Rek. pris 3 094 kr
1 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
970 mm
Färg:
Vit

DuraSquare till Benställning
Vit, BxD: 970x380 mm
1 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Glashylla Duravit DuraSquare är en praktisk hylla i säkerhetsglas som passar till Duravit DuraSquare Benställning. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Glashylla Duravit DuraSquare är en praktisk hylla i säkerhetsglas som passar till Duravit DuraSquare Benställning. Vid både fristående montering och montering mot en vägg ger den praktiska glashyllan ännu mer förvaringsutrymme.
OBS! Detta är endast en glashylla. Benställning, tvättställ, blandare och bottenventil köps seperat.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0099658300 |
| Bredd | 970 mm |
| Djup | 380 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | DuraSquare |
| Material | Glas |
| Typ | Glashylla |
| Vikt | 7,6 kg |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424467184 |



