Golvpelare Duravit D-Code till Tvättställ
819 kr
655 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

D-Code till Tvättställ
655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 179 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvpelare i porslin som passar till tvättställ D-code art nr 231060. Endast för väggavlopp, ej golv.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Golvpelare i porslin som passar till tvättställ D-code art nr 231060. Endast för väggavlopp, ej golv.
OBS. Denna pelare är ej öppen på baksidan, den är stängd.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 08632700002 |
| Bredd | 170 mm |
| Djup | 190 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | D-Code |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 705 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Typ | Pelare |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534395437 |
