Handduksstång Duravit till Vero AirBredd: 955 mm
Rek. pris 3 544 kr
2 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
955 mm

till Vero Air
Bredd: 955 mm
2 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
OBS! Passar inte till 0704450000K.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0030391000 |
| Bredd | 955 mm |
| Djup | 64 mm |
| Färg | Krom |
| Serie | Vero Air |
| Material | Mässing |
| Höjd | 71 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534344343 |




