Handduksstång Duravit till Vero AirBredd: 550 mm
Rek. pris 2 838 kr
1 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
550 mm
TvättställTvättställ Duravit Vero Air Bredd: 600 mm, Hål för blandare: 1
4 021 kr
till Vero Air
Bredd: 550 mm
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handdukstång Duravit till Vero Air för montering under tvättställ. Passar till Vero tvättställ samt till Vero Air tvättställ.
OBS! Passar inte till 0704450000K.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0030371000 |
| Bredd | 550 mm |
| Djup | 64 mm |
| Färg | Krom |
| Serie | Vero Air |
| Material | Mässing |
| Höjd | 71 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4021534344329 |




