Handfatsställ Burlington Rektangulärt 610 mmKrom
7 495 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Rektangulärt 610 mm
Krom
7 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Handfatsställ Burlington Rektangulärt 610 mm passar Burlingtons rektangulära handfat. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil som passar bra in i olika badrumsmiljöer.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Handfatsställ Burlington Rektangulärt 610 mm passar Burlingtons rektangulära handfat. Designen på tvättstället är i klassisk brittisk stil som passar bra in i olika badrumsmiljöer.
Ställningen är tillverkad i mässing och finns att köpa i olika färger och storlekar. Välj samma mått som du önskar på tvättstället.
Komplettera med ett tvättställ.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Komplettera med ett tvättställ.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | T23A CHR |
| Bredd | 447 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 741 mm |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Höjd | 598 mm |
| Typ | Handfatsställ |

