Handfatsställ Burlington Runt 560 mmKrom
7 195 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Runt 560 mm
Krom
7 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfatsställ för 56 cm runt handfat.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | T24A CHR |
| Bredd | 467 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Djup | 741 mm |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Höjd | 535 mm |
| Typ | Handfatsställ |


