Överfyllnadsring BathlifeSvart
FRI FRAKT
115 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Överfyllnadsring Bathlife
Svart
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Överfyllnadsring i metall för porslinstvättställ. För dig som vill matcha ring och blandare.
Recensioner
TomasVerifierad köpare
för 1 vecka sedanSmidig och snygg!
Monika RVerifierad köpare
för 1 månad sedanPassade perfekt ihop med kranen
Solveig AVerifierad köpare
för 3 månader sedanPassar perfekt i överfyllnadshålet i handfatet och ser finare ut än bara ett hål.
MaciejVerifierad köpare
för 2 år sedanOjämna fästelement i inre delen så smutsen kan fastna lätt där och blir svårt att rensa ordentligt.
- Svårt att hålla den ren
Miriam HVerifierad köpare
för 2 år sedanSäkert bra men passade tyvärr inte vårt handfat från 2004. För liten.
Magnus HVerifierad köpare
för 2 år sedanPassade inte till handfatet
Bengt BVerifierad köpare
för 2 år sedanPassar perfekt,och att den är gjord av metall och ej av Plast som min gamla som tappade färgen
Anders NVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och billig
Petter FVerifierad köpare
för 2 år sedanEnligt förväntan,krom istället för brons.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053606 |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 20 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Mässing |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7330027152882 |



