Överfyllnadsring LavaboKrom
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Överfyllnadsring Lavabo
Krom
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Överfyllnadsring Lavabo i rostfritt stål är perfekt för att dölja bräddavloppshålet på tvättställ.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 15528 |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 15 mm |
| Färg | Krom |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 30 mm |
| Typ | Överfyllnadsring |
| Yta | Högblank |
| EAN-nr | 5711402155285 |


