Överfyllnadsring NoroSvart
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Överfyllnadsring Noro
Svart
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Överfyllnadsring Noro är en överfyllnadsring gjord av mässing som finns att köpa till ditt nedsänkta handfat.
Varumärke
NoroBeskrivning
Överfyllnadsring Noro är en överfyllnadsring gjord av mässing som finns att köpa till ditt nedsänkta handfat.
Recensioner
Teresia BVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra produkter rekommenderar
+ Jättebra produkt rekommenderar
+ Jättebra
Lina Verifierad köpare
för 6 månader sedanFin ton, precis som på bilden
HansVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarade beskrivningen och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320110 |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 15 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Mässing |
| Höjd | 30 mm |
| Typ | Överfyllnadsring |
| Vikt | 0,01 kg |
| Yta | Lackerad |
| EAN-nr | 7340032431452 |

