Pelare för Imperial Chelsea Tvättställ
fr.4 450 kr
fr.3 338 krSpara 25 %Kampanj48 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Chelsea Tvättställ
3 338 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pelare i porslin till Imperial Chelsea litet tvättställ. Art-nr: 20-LN2PE01000 passar till Chelsea 510 mm tvättställ, mindre tvättstället. Art-nr: 20-LN1PE01000 passar till Chelsea 620 och 700 mm tvättställ, mellan och större tvättstället.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Pelare i porslin till Imperial Chelsea litet tvättställ. Art-nr: 20-LN2PE01000 passar till Chelsea 510 mm tvättställ, mindre tvättstället. Art-nr: 20-LN1PE01000 passar till Chelsea 620 och 700 mm tvättställ, mellan och större tvättstället.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Bredd | 250, 290 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Chelsea |
| Material | Porslin |
| Höjd | 610, 628 mm |
| Typ | Pelare |
| Vikt | 8,5, 12,5 kg |
| Djup | 180, 200 mm |
