Toalettpappershållare INR by Scandtap StyleBorstad Rostfri
Rek. pris 790 kr
656 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Rostfri

by Scandtap Style
Borstad Rostfri
656 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
INRBeskrivning
Toalettpappershållare i rostfritt stål som matchar övriga produkter i samma finish.
Infärgningen till varianterna Brushed Brass, Brushed Bronze och Matte Black sker via PVD-teknik vilket gör ytan många gånger starkare än till exempel krom och vanlig lackering. De ofärgade varianterna Brushed Stainless och Polished, med borstad respektive handpolerad yta, kommer i sin naturliga kulör som är något varmare än traditionella mässingsprodukten med kromad yta – och betydligt tåligare.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80001239 |
| Djup | 135 mm |
| Färg | Borstad Rostfri |
| Serie | Style |
| Höjd | 88 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7392102948193 |

