Tvättställ Svedbergs NerbyVänster
7 490 kr
5 618 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Vänster

Nerby
Vänster
5 618 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ i mineralkomposit. Finns i storleken 160x45. Välj mellan höger och vänster.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 5162-V |
| Bredd | 1610 mm |
| Utförande | Vänster |
| Djup | 460 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Nerby |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Mineralkomposit |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 20 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| RSK-nr | 7485713 |
| EAN-nr | 7323100318763 |




