Vattenlås Gustavsberg Round för GolvanslutningMattsvart
Rek. pris 2 073 kr
1 217 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Round för Golvanslutning
Mattsvart
1 217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Vattenlås Gustavsberg Round för Golvanslutning som är tillverkad i mässing, levereras med rör och huv för anslutning mot golv. Den är justerbar i höjd- och djupled. Vattenlåset passar till alla tvättställ från Gustavsberg.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Vattenlås Gustavsberg Round för Golvanslutning som är tillverkad i mässing, levereras med rör och huv för anslutning mot golv. Den är justerbar i höjd- och djupled. Vattenlåset passar till alla tvättställ från Gustavsberg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Recensioner
HjalmarVerifierad köpare
för 3 månader sedanSnygg och välbyggd!
Majid PVerifierad köpare
för 1 år sedanVattenlåset var bra
+ Är enkel och inte har onödiga finesser.
Eva DVerifierad köpare
för 2 år sedanSåg ut som förväntat. Förväntar mig, att den ska fungera. (Valde den pga de snygga linjerna.)
Johan TVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg samt kvalitets känsla
Ulla-MaijaVerifierad köpare
för 3 år sedanPerfekt. Motsvarar mina förväntningar.
Jan GVerifierad köpare
för 4 år sedanPassade perfekt lätt att montera. Snabb leverans. Toppenbrsa
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41109939 53 |
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 141 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | Round |
| Material | Mässing |
| Typ | Vattenlås |
| Yta | Matt |
| Längd | 349 mm |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8074880 |
| EAN-nr | 7393792234177 |

