Bastufönster Tylö 9H 762x1866 mmAsp, Klarglas, Med Ventilation
Rek. pris 9 682 kr
8 464 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Med Ventilationshål
Glastyp:
Klarglas
Material:
Asp

9H 762x1866 mm
Asp, Klarglas, Med Ventilation
8 464 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Bastufönster Tylö 9H 762x1866 mm är ett elegant bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Detta fönster är tillverkat av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastufönster Tylö 9H 762x1866 mm är ett elegant bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Detta fönster är tillverkat av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Detta fönster levereras med en värmeplåt och har ventilationshål inbyggt i glaset.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 95113817 |
| Utförande | Med Ventilationshål |
| Bredd | 762 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 1866 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Typ | Bastufönster |
| Material | Asp |
| EAN-nr | 7392139955768 |
