Armstöd Tylö Classic Slim Al1073x598 mm, Hög
Rek. pris 6 295 kr
5 540 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Hög
Bredd:
598 mm

Classic Slim Al
1073x598 mm, Hög
5 540 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Armstöd Tylö Classic Slim Al är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Detta armstöd passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Varumärke
TylöBeskrivning
Armstöd Tylö Classic Slim Al är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Detta armstöd passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Höjd: 1073 mm + (fötter inställbara mellan 15-35 mm).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394520 |
| Utförande | Hög |
| Bredd | 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 1073 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Armstöd |
| Storlek | 66x598 mm |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139493826 |
