Armstöd Tylö Classic Slim Al1073x446 mm, Hög
Rek. pris 5 895 kr
5 188 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Hög
Bredd:
446 mm

Classic Slim Al
1073x446 mm, Hög
5 188 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Armstöd Tylö Classic Slim Al är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Detta armstöd passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Varumärke
TylöBeskrivning
Armstöd Tylö Classic Slim Al är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Detta armstöd passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Höjd: 1073 mm + (fötter inställbara mellan 15-35 mm).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394524 |
| Utförande | Hög |
| Bredd | 446 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 1073 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Armstöd |
| Storlek | 66x446 mm |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139493840 |
