Armstöd Tylö Classic Slim Asp1073x598 mm, Hög
Rek. pris 5 480 kr
4 822 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Hög
Bredd:
598 mm

Classic Slim Asp
1073x598 mm, Hög
4 822 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Armstöd Tylö Classic Slim Asp är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Detta armstöd passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Varumärke
TylöBeskrivning
Armstöd Tylö Classic Slim Asp är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Detta armstöd passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Höjd: 1073 mm + (fötter inställbara mellan 15-35 mm).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394500 |
| Utförande | Hög |
| Bredd | 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 1073 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Armstöd |
| Storlek | 66x598 mm |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139493659 |

