Bastulav Framkant Sauna Sweden ClassicAL
1 018 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
AL

Classic
AL
1 018 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Framkant Sauna Sweden Classic till bastulave. Tillverkad i material som är 28mm tjockt. Invändigt mått: 78x52 mm.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Framkant Sauna Sweden Classic till bastulave. Tillverkad i material som är 28mm tjockt. Invändigt mått: 78x52 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 950031 |
| Bredd | 110 mm |
| Djup | 2400 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 20 kg |
| Typ | Bastulave framkant |
| Material | AL |
| Tjocklek | 28 mm |
| EAN-nr | 4741409585915 |


