Bastulav Framkant Sauna Sweden ExlusiveVärmebehandlad Asp
818 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
Värmebehandlad Asp

Exlusive
Värmebehandlad Asp
818 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Framkant till bastulave.
Om du vill bygga en egen modell finns här en elegant framkant för att underlätta byggandet. Notera att denna är anpassad för 28 mm lavvirke. Samma som i de färdigbyggda lavarna i Exklusiveserien.
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 950035 |
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 2400 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 20 kg |
| Typ | Bastulave framkant |
| Material | Värmebehandlad Asp |
| Tjocklek | 28 mm |
| EAN-nr | 4741409602315 |


