Bastulav Framkant Sauna Sweden Ytterhörn ExlusiveVärmebehandlad Asp
Rek. pris 1 985 kr
1 928 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
Värmebehandlad Asp

Ytterhörn Exlusive
Värmebehandlad Asp
1 928 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Framkant till bastulave. Ytterhörn.
Om du vill bygga en egen modell finns här en elegant framkant för att underlätta byggandet. Notera att denna är anpassad för 28 mm lavvirke. Samma som i de färdigbyggda hörnmodulerna i Exklusiveserien.
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 950040 |
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 10 kg |
| Typ | Ytterhörn Bastulave |
| Material | Värmebehandlad Asp |
| Tjocklek | 28 mm |

