Bastulav Framkant Sauna Sweden Ytterhörn ExlusiveAL
1 777 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
AL

Ytterhörn Exlusive
AL
1 777 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Sauna SwedenBeskrivning
Framkant till bastulave. Ytterhörn.
Om du vill bygga en egen modell finns här en elegant framkant för att underlätta byggandet. Notera att denna är anpassad för 28 mm lavvirke. Samma som i de färdigbyggda hörnmodulerna i Exklusiveserien.
Egenskaper
| Varumärke | Sauna Sweden |
| Art.Nr. | 950041 |
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 10 kg |
| Typ | Ytterhörn Bastulave |
| Material | AL |
| Tjocklek | 28 mm |

