Bastulav Tylö Classic Asp2031x446 mm
4 919 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
2031 mm
Djup:
446 mm
RyggstödRyggstöd Tylö Classic Asp 1921 mm
1 762 krBastulavDekorrast Tylö Classic Asp 2031 mm
2 046 kr
Classic Asp
2031x446 mm
4 919 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastulav Tylö Classic Asp är en elegant bastulav i asp av hög kvalitet.
Dokument
Recensioner
IngerVerifierad köpare
för 5 år sedanLätthanterat och snyggt, lättmonterat
+ Lätthanterat, snyggt
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90234904 |
| Bredd | 2031 mm |
| Djup | 446 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Bastulav |
| Storlek | 446x2031 mm |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139497572 |
