Bastulav Tylö Classic Asp1264x598 mm
3 275 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1264 mm
Djup:
598 mm
BastulavDekorrast Tylö Classic Asp 1264 mm
1 595 krRyggstödRyggstöd Tylö Classic Asp 1154 mm
1 535 kr
Classic Asp
1264x598 mm
3 275 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastulav Tylö Classic Asp är en elegant bastulav i asp av hög kvalitet.
Dokument
Recensioner
IngerVerifierad köpare
för 5 år sedanLätthanterat och snyggt, lättmonterat
+ Lätthanterat, snyggt
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90234908 |
| Bredd | 1264 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Bastulav |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| Djup | 598 mm |
| Storlek | 598x1264 mm |
| EAN-nr | 7392139497619 |
