Dekorrast Tylö Classic Slim Asp1264 mm
Rek. pris 1 825 kr
1 606 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1264 mm

Classic Slim Asp
1264 mm
1 606 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Dekorrast Tylö Classic Slim Asp är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Detta raster är tillverkat av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Tylö Classic Slim Asp är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Detta raster är tillverkat av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394622 |
| Bredd | 1264 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Storlek | 56x1264 mm |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139498319 |

