Dekorrast Tylö Classic Slim Asp1520 mm
Rek. pris 1 925 kr
1 552 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1520 mm

Classic Slim Asp
1520 mm
1 552 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Dekorrast Tylö Classic Slim Asp är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Detta raster är tillverkat av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Tylö Classic Slim Asp är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Detta raster är tillverkat av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394624 |
| Bredd | 1520 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Storlek | 56x1520 mm |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139498326 |

