Dekorrast Tylö Classic Slim Asp2031 mm
Rek. pris 2 485 kr
2 137 kr
2 132 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
2031 mm

Classic Slim Asp
2031 mm
2 132 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Dekorrast Tylö Classic Slim Asp är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Detta raster är tillverkat av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Tylö Classic Slim Asp är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Detta raster är tillverkat av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394628 |
| Bredd | 2031 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Storlek | 56x2031 mm |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| EAN-nr | 7392139498340 |

